Charakteristika internátu

Součástí SOŠ, SOU a ZŠ Třešť, pracoviště Černovice, Mariánské náměstí 72 je Domov mládeže a internát.

Maximální měsíční úhrada pobytu činí 805,- Kč, strava je poskytována 5x denně (90,– Kč/ den). Škola je v pěkném prostředí Vysočiny, doprava veřejnými prostředky je příznivá (vlak, autobus).

Ubytovaní žáci mají možnost využívat školní tělocvičnu, posilovnu, travnaté hřiště. Během roku je organizována řada zájmových činností a kroužků. Například – keramický, střelecký, posilovací, práce s počítačem, pletení z pedigu, hudební a pěvecký atd.

Každý měsíc probíhá podle plánu turnaj s určitým zaměřením, dále akce zvané turistické, rekreační či sportovní odpoledne.

Vnitřní řád internátu

Aktuální dění ve škole

Pracovní nabídka

SOŠ, SOU a ZŠ Třešť, pracoviště Černovice přijme učitele odborného výcviku oboru Pečovatelské služby s nástupem od